مراسم اختتامیه ششمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری با حضور سرپرست پژوهشگاه استاندارد

آیین اختتامیه ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری و نخستین دوره مسابقات مبلمان صادراتی ایران عصر سه شنبه هفتم دیماه ساعت 17 در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه استاندارد، مراسم اختتامیه با حضور حسن سرشتی سرپرست پژوهشگاه استاندارد و بهزاد سعیدی رضوی رئیس پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان و جمعی از مدیران عامل، روسا و پیشکسوتان اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان اداری برگزار گردید.
حسن سرشتی در ابتدا سخنانی را درخصوص اهمیت حرفه و صنف اتحادیه جهت تبیین جایگاه مهم این صنعت و تاثیر آن بر سلامت مردم و رونق اقتصاد ملی بیان نمود. وی در ادامه به شاخصه های مهم کیفیت مبلمان شامل ارگونومی، طراحی، مواد اولیه و نحوه ساخت مبلمان و تاثیر مهم هر یک بر سلامت مردم اشاره کرد و بیان داشت صنوف محترم برای بهبود کیفیت مبلمان باید به این محورها توجه خاص داشته باشند و بخش تحقیق و توسعه را در این صنعت فعال نمایند.
ایشان ضمن ذکر اهم وظایف سازمان ملی استاندارد در ارتباط با تولید و صادرات محصول و اعلام آمادگی پژوهشگاه استاندارد در اجرای ضوابط و آزمونهای تخصصی مرتبط، بر همکاری اتحادیه های صنوف با سازمان استاندارد در جهت افزایش اعتبار کالای ساخت ایران تاکید کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پژوهشگاه استاندارد، دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران از تفاوت خاص این مراسم اختتامیه خبر داد و گفت: این مراسم نقطه عطفی در رویکردهای کیفی و صادراتی صنعت مبلمان ایران خواهد بود. در پایان به تعدادی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان اداری برتر جوایزی اهدا گردید.


    

    

    

    

    

دفتر آناليز ريسك