کانال رسمی تلگرام پژوهشگاه استاندارد

اخبار

 

پیام تسلیت پژوهشگاه استاندارد درپی سقوط هواپیما
حادثه اندوهبار سقوط هواپیمای مسافربری در مسیر تهران به یاسوج که منجر به از دست رفتن جمعی از هموطنان عزیزمان گردید، قلب ملت ایران را دوباره به درد آورد.
اعلام نتایج مسابقات صندلی اداری استاندارد 1396 SOCC و مبلمان صادارتی ایران (مبلمان منزل) 1396 IFEC
دو مسابقه مبلمان صندلی اداری استاندارد و مبلمان صادارتی ایران (مبلمان منزل) با همکاری پژوهشگاه استاندارد، اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران و شرکت نیکان کیفیت‌اندیش در سال 1396 برگزار گردید.
اختتامیه هفتمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری
مراسم اختتامیه هفتمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان اداری در روز شنبه مورخ 96/10/23 از ساعت 17 الی 19 در سالن همایش‌های نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد.
پیام تسلیت پژوهشگاه استاندارد درپی حادثه نفتکش سانچی
وقوع حادثه غم انگیز و دلخراش آتش سوزی برای کشتی نفتکش کشورمان در سواحل شرقی چین و درگذشت خدمه و پرسنل زحمتکش آن، قلوب آحاد ملت ایران را محزون کرد.
تازه‌های استانداردهای ملی ایران چاپ شده درآذر ماه سال1396 در حوزه‌های مرتبط با پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان
با مشارکت همکاران پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در آذر ماه سال 1396 به چاپ رسید.
تازه‌های استانداردهای ملی ایران چاپ شده درآذر ماه سال1396 در حوزه‌های مرتبط با پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی
با مشارکت همکاران پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در آذر ماه سال 1396 به چاپ رسید.
مراسم تجلیل و معارفه رئیس پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی  برگزار شد.
مراسم تجلیل و معارفه رئیس پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی پژوهشگاه استاندارد، 12 دی ماه ۱۳۹۶ برگزار شد.
دور دوم مسابقه مبلمان صادراتی ایران
پژوهشگاه استاندارد با همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران در راستای ایفای رسالت حرفه‌ای خود در زمینه توسعه صادرات مبلمان ایران و با هدف آموزش، ترویج و تشویق رویکرد صادرات در میان تولیدکنندگان مبلمان اقدام به تدوین و برگزاری مسابقات مبلمان صادراتی نموده‌است.
ابلاغ قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد توسط جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران
پیرو ابلاغ قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد توسط جناب آقای دکتر روحانی رییس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران در خصوص توجه به وظایف و مسئولیت خطیر محول شده به سازمان، متن ابلاغ رییس جمهور محترم جهت بهره‌برداری در متن خبر درج گردیده‌است.
حضور مرکز علمی کاربردی سازمان ملی استاندارد در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی نمایشگاه بین‌المللی تهران در هفته پژوهش
مرکز علمی کاربردی سازمان استاندارد در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی هفته پژوهش که در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، شرکت نمود.
دفتر آناليز ريسك