کانال رسمی تلگرام پژوهشگاه استاندارد

اخبار

 

پیام نوروزی رئیس پژوهشگاه استاندارد
حسن سرشتی با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را به کلیه همکاران تلاش‌گر و پژوهشگران و کارمندان شریف و عزیز پژوهشگاه و خانواده استاندارد تبریک گفت.
براثرپافشاری یک بانوی ایرانی عضو هیات علمی پژوهشگاه استاندارد؛ محل یک اجلاس سازمان جهانی استاندارد از آمریکا به فرانسه تغییر یافت
پافشاری ومقاومت یک بانوی ایرانی عضو هیات علمی پژوهشگاه استاندارد دربرابر تصمیم رییس جمهورآمریکا مبنی برجلوگیری از ورود اتباع هفت کشور به آمریکا سبب شد محل برگزاری اجلاس کمیته فنی فرآورده های بهداشتی، آرایشی سازمان جهانی استاندارد از آمریکا به فرانسه تغییر کند.
نامه پروفسور ماسون و جمعی از متخصصان فرانسوی ایزو در حمایت از مژده روشن طبری، بانوی ایرانی عضو هیات علمی پژوهشگاه استاندارد، در واکنش به فرمان مهاجرتی ترامپ
اینجانب موضع خود و متخصصان فرانسوی فعال درکمیته فراورده های بهداشتی و آرایشی ISO وعلت اینکه برای میز بانی اجلاسیه جایگزین همکاران امریکایی مان شده ایم را شرح می دهم.
گسترش همکاری های اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و نیوزیلند
صبح روز چهارشنبه 1395/12/25، نمایندگان سازمان ملی استاندارد ایران با حضور سارا مک کی، جانشین سفیر نیوزیلند در خصوص توسعه همکاری های مشترک، دستاوردهای سفر اخیر نمایندگان این سازمان به آن کشور، بازخوردها و مواردی که نیاز به بررسی و همکاری بیشتر دارند، دیدار و گفت و گو کردند.
پیام رییس سازمان ملی استاندارد ایران به مناسبت آغاز سال 1396
در گوشه ای از کاینات بیکرانت که حدی برآن متصور نیست در مجموعه ای منظم و مبتنی بر دانش برای خدمت به مردم شریف ایران در تلاش هستیم تا بهترین ها را برای بندگان تو رقم زنیم.
تبریک پژوهشگاه استاندارد به مناسبت بزرگداشت مقام زن و ولادت حضرت فاطمه الزهرا
سالروز میلاد خجسته بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) و مقام والای زن بر تمامی مادران و زنان ایران اسلامی در تمامی عرصه های اجتماع، تبریک و تهنیت باد.
مراسم گرامیداشت روز زن در سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد.
مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت مقام مادر و زن، با حضور بانوان سازمان ملی استاندارد ایران، صبح روز دوشنبه، 23 اسفند ماه برگزار شد.
با پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران، عنوان کمیته فنی فرآیندهای کشاورزی به محصولات کشاورزی تغییر یافت.
موسسه استانداردسازی و اندازه شناسی کشورهای اسلامی (SMIIC) با پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران بر تغییرعنوان و دامنه کاربرد کمیته فرآیندهای کشاورزی به محصولات کشاورزی موافقت کرد.
با حکم رییس جمهور، نیره پیروزبخت برای 3 سال دیگر رییس سازمان ملی استاندارد ایران شد.
در یکصدو نهمین اجلاسیه شورای عالی استاندارد و سومین اجلاسیه این شورا در دولت تدبیر و امید، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، حکم انتصاب نیره پیروزبخت که به امضای دکتر حسن روحانی، رییس جمهور، رسیده بود را به رییس سازمان ملی استاندارد ایران اعطا کرد.
پیشنهاد ایران برای تدوین استاندارد بین المللی شش روغن گیاهی خوراکی جدید سودمند در بیست و پنجمین اجلاس بین المللی کدکس روغن ها و چربی های خوراکی تصویب شد.
در بیست و پنجمین اجلاس کدکس روغن ها و چربی های خوراکی که از 9 الی 13 اسفندماه 1395 در شهر کوالالامپور مالزی برگزار گردید، نمایندگان ایران موفق به تصویب پیشنهاد استاندارد بین المللی برای شش روغن گیاهی جدید دارای ارزش غذایی بالا شدند.
دفتر آناليز ريسك