اخبار

 

پیام تبریک پژوهشگاه استاندارد به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان
درخشش واپسین ستاره آسمان امامت و ولایت، یگانه منجی عالم بشریت مهدی موعود(عج) بر همه چشم انتظاران، شیعیان و به ویژه کارکنان محترم پژوهشگاه استاندارد گرامی باد.
تصویب پروژه استاندارد ذرت دامی در ایزو
پیشنهاد تدوین استاندارد ذرت دامی در تاریخ 22 فروردین 1398با موفقیت به تصویب اعضای کمیته خوراک دام ایزو ISO/TC34/SC10 رسید و به پروژه های فعال کمیته مذکور اضافه شد.
انجام طرح تحقیقاتی با عنوان "بررسی تغییرات فیزیکوشیمیایی روغن زیتون استحصال شده از دو رقم روغنی و زرد در دوران رسیدگی میوه آن‏ها"
طرح تحقیقاتی " بررسی تغییرات فیزیکوشیمیایی روغن زیتون استحصال شده از دو رقم روغنی و زرد در دوران رسیدگی میوه آنها" در پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی انجام گردید.
انجام طرح تحقیقاتی با عنوان "استخراج و تعیین مقدار آنتی ‏اکسیدان‏‌های موجود در برگ 10 واریته درخت زیتون"
طرح تحقیقاتی"استخراج و تعیین مقدار آنتی ‏اکسیدان ‏های موجود در برگ 10 واریته درخت زیتون" در پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی انجام گردید.
تدوین استاندارد ملی ایران با عنوان "روغن کنجد-آیین کار تولید بهداشتی"
استاندارد ملی ایران با عنوان"روغن کنجد-آیین کار تولید بهداشتی" به دبیری لادن رشیدی عضو هیأت علمی پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی و با همکاری همکاران دفتر نظارت بر استاندارد صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و حلال- سازمان ملی استاندارد ایران، اداره کل استاندارد استان یزد و تولیدکنندگان روغن کنجد، تدوین شد.
پیام تبریک سرپرست پژوهشگاه استاندارد به مناسبت فرارسیدن نوروز 1398
فرا رسیدن بهار پر شکوه و حلول سال نو را به همکاران عزیز تبریک عرض نموده و از درگاه پروردگار ایامی فرخنده و سرشار از سلامت را برای شما و خانواده محترم‌تان آرزومندم.
در نشست مشترک پژوهشگاه استاندارد و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز مطرح شد: تعمیق فرهنگ کتابخوانی و استانداردسازی محیط‌های کتابخانه‌ای
نشست مشترک سرپرست پژوهشگاه استاندارد و مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز صبح روز سه شنبه 28 اسفند 1397 در سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد.
تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در اسفند ماه سال1397 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان
با مشارکت همکاران پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در اسفند ماه سال 1397 به چاپ رسید.
تازه‌های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در اسفند ماه سال1397 در حوزه‌های مرتبط با پژوهشکده شیمی و پتروشیمی
با مشارکت همکاران پژوهشکده شیمی و پتروشیمی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در اسفند ماه سال 1397 به چاپ رسید.
تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در اسفند ماه سال1397 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده سیستم های مدیریت کیفیت و بازرسی
با مشارکت همکاران پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در اسفند ماه سال 1397 به چاپ رسید.
دفتر آناليز ريسك