اخبار

 

بهره‌برداری از محل جدید برگزاری دوره‌های آموزشی پژوهشگاه استاندارد
در راستای بهبود کیفیت برگزاری دوره‌های آموزشی در پژوهشگاه استاندارد، بدین منظور کلاس جدیدی تجهیز شده و به بهره‌برداری رسید.
راه‌اندازی آزمون سمیت سیستمیک حاد در وسایل پزشکی
با توجه به اهمیت انجام آزمون‌های سمیت در وسایل پزشکی، این آزمون توسط تیمور شکری کارشناس مسئول آزمایشگاه گروه پژوهشی بیولوژی پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی پژوهشگاه استاندارد راه‌اندازی شد.
ارائه خدمات الکترونیکی به متقاضیان آزمون پژوهشگاه استاندارد
در راستای ارائه تسهیلات و خدمات الکترونیکی به متقاضیان و مشتریان آزمون پژوهشگاه، خدماتی از قبیل "درگاه پرداخت الکترونیک بانک مرکزی"، "درگاه مشتریان" و "سرویس ارسال پیام کوتاه به تلفن همراه مشتریان آزمون" در پژوهشگاه استاندارد راه‌اندازی گردید.
تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در تیر ماه سال1397 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان
با مشارکت همکاران پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در تیر ماه سال 1397 به چاپ رسید.
تازه‌های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در تیر ماه سال1397 در حوزه‌های مرتبط با پژوهشکده صنایع  غذایی و کشاورزی
با مشارکت همکاران پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در تیر ماه سال 1397 به چاپ رسید.
حضورفعال پژوهشگاه استاندارد در سی و هفتمین اجلاسیه کمیته میکروبیولوژی مواد غذایی
سی و هفتمین اجلاسیه کمیته میکروبیولوژی مواد غذایی در تاریخ 19 تا 22 ژوئن سال 2018 در شهر لوزان کشور سوئیس با میزبانی سازمان استاندارد سوئیس (SNV) و شرکت نستله برگزارشد.
انتصاب چهار عضو شورای عالی استاندارد توسط دکتر حسن روحانی
دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران به پیشنهاد رییس سازمان ملی استاندارد ایران در حکمی محمد رضا نعمت زاده، حسین محمد نبی، مسعود برومند و مظفر اعوانی را برای یک دوره چهار ساله به عنوان اعضای شورای عالی استاندارد منصوب کرد.
تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در خرداد ماه سال1397 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده غذایی و کشاورزی
با مشارکت همکاران پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در خرداد ماه سال 1397 به چاپ رسید.
تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در خرداد ماه سال1397 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان
با مشارکت همکاران پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در خرداد ماه سال 1397 به چاپ رسید.
تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در خرداد ماه سال 1397 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی
با مشارکت همکاران پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در خرداد ماه سال 1397 به چاپ رسید.
دفتر آناليز ريسك