اخبار

 

برگزاری کارگاه آموزشی اتوکلاوهای بیمارستانی
کارگاه آموزشی اتوکلاوهای بیمارستانی بر اساس استانداردهای جاری، روز چهارشنبه 29 خرداد 1398 توسط گروه مهندسی پزشکی پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان با همکاری دفتر آموزش و تحصیلات تکمیلی برگزار شد.
امضای تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه استاندارد و اداره کل استاندارد استان قزوین
در راستای اقدامات انجام گرفته درخصوص راه اندازی گروه پژوهشی تقاضا محور در اداره کل استاندارد قزوین، تفاهم نامه همکاری صبح امروز 1 تیر 1398 فی مابین پژوهشگاه استاندارد و اداره کل استاندارد استان قزوین امضاء شد.
تازه‌های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در اردیبهشت و خرداد ماه سال 1398 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی
با مشارکت همکاران پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در اردیبهشت و خرداد ماه سال 1398 به چاپ رسید.
تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در اردیبهشت و خرداد ماه سال 1398 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان
با مشارکت همکاران پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در اردیبهشت و خرداد ماه سال 1398 به چاپ رسید.
تازه‌های استانداردهای ملی ایران چاپ‌شده در اردیبهشت و خرداد ماه سال 1398 در حوزه‌های مرتبط با پژوهشکده شیمی و پتروشیمی
با مشارکت همکاران پژوهشکده شیمی و پتروشیمی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در اردیبهشت و خرداد ماه سال 1398 به چاپ رسید.
تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در اردیبهشت و خرداد ماه سال 1398 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی
با مشارکت همکاران پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در اردیبهشت و خرداد ماه سال 1398 به چاپ رسید.
دومین جلسه بنیاد حامیان استاندارد تشکیل شد
بنیاد حامیان استاندارد به منظور بهره‌گیری از توانمندی‌های مادی و معنوی خیرین و تشویق و ترغیب نیکوکاران و نیک اندیشان در جهت تقویت و گسترش زیرساخت‌های فنی، علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پژوهشگاه استاندارد، در بهمن ماه سال 96 تاسیس و دومین نشست این بنیاد عصر روز شنبه مورخ 25 خرداد برگزار شد.
ارزیابی 23 آزمایشگاه همکار استاندارد
طرح ارزیابی آزمایشگاه‌های همکار استان تهران از سال 1392 توسط پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی پژوهشگاه استاندارد، در حال انجام می‌باشد.
ساخت دستگاه نگهدارنده (فیکسچر) انواع فیلترهای هوا
گروه پژوهشی خودرو و نیرو محرکه در پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان موفق به طراحی و ساخت نگهدارنده (فیکسچر) برای انواع فیلترهای هوا جهت نصب بر روی دستگاه آزمون فیلتر هوا شده است.
برگزاری 23 آزمون مهارت در پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی
مرکز آزمون مهارت پژوهشکده سیستم‌های مدیریت کیفیت و بازرسی تاکنون موفق به برگزاری 23 آزمون مهارت در زمینه‌های گوناگون شده است.
دفتر آناليز ريسك