اخبار

 

ارتقای جایگاه سازمان ملی استاندارد در سازمان ISO
بر اساس گزارش دریافتی از دبیرخانه سازمان بین‌المللی استاندارد سازی ISO در خصوص جایگاه جمهوری اسلامی ایران در رتبه‌بندی هیات مدیره فنی این سازمان در سال 2019، رتبه سازمان ملی استاندارد در میان 163 کشور عضو به رتبه 21 ارتقا یافت.
اتخاذ راهبردهای جدید استانداردسازی با هم‌فکری صاحبان صنایع
نشست هم اندیشی صاحبان صنایع با رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و سرپرست پژوهشگاه استاندارد با حضور معاونان و جمعی از مدیران سازمان و پژهشگاه، شامگاه روز شنبه برگزار شد.
پیام پژوهشگاه استاندارد به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن
این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ایران و یادآور دلاوری‌های مردمانی است که در پرتو عنایات حضرت حق، با هدف برپایی حکومت اسلامی از جان و مال خویش گذشتند.
تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در دی ماه سال1397 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی
با مشارکت همکاران پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در دی ماه سال 1397 به چاپ رسید.
تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در دی ماه سال1397 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان
با مشارکت همکاران پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در دی ماه سال 1397 به چاپ رسید.
چهاردهمین همایش ملی لاستیک ایران
چهاردهمین همایش ملی لاستیک ایران و دومین نمایشگاه بین‌المللی زنجیره تامین صنعت لاستیک از 19 لغایت 21 دی ماه ۱۳۹۷ در هتل بین‌المللی المپیک تهران برگزار گردید.
تازه های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در آذر ماه سال1397 در حوزه های مرتبط با پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی
با مشارکت همکاران پژوهشکده صنایع غذایی و کشاورزی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در آذر ماه سال 1397 به چاپ رسید.
تازه‌های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در آذر ماه سال1397 در حوزه‌های مرتبط با پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان
با مشارکت همکاران پژوهشکده برق، مکانیک و ساختمان، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در آذر ماه سال 1397 به چاپ رسید.
تازه‌های استانداردهای ملی ایران چاپ شده در آذر ماه سال1397 در حوزه‌های مرتبط با پژوهشکده شیمی و پتروشیمی
با مشارکت همکاران پژوهشکده شیمی و پتروشیمی، تعدادی استاندارد در کمیته‌های ملی سازمان استاندارد ایران مصوب و پس از شماره‌دهی در آذر ماه سال 1397 به چاپ رسید.
برگزاری سمینار آموزشی استانداردهای جدید کاشی سرامیکی با همکاری پژوهشگاه استاندارد
سمینار آموزشی استانداردهای جدید کاشی سرامیکی با تدریس حمید سامانیان سرپرست گروه پژوهشی ساختمانی و معدنی در سالن هتل صفاییه شهر یزد برگزار گردید.
دفتر آناليز ريسك